Kaip išmatuojama mazgais: paaiškinimas ir pamokymai

Ką vertina varpinės taukombės?

Matavimas yra svarbi užduotis, kurią mes dažnai atliekame ir netgi nepastebime. Kiekvienas ištaintas žmogus turi gebėjimą matuoti atstumą tarp dviejų taškų ar nustatyti, kiekvienas atkarpos vienetas yra ilgesnis už kitą. Tačiau yra tam tikri atvejai, kai mes norime sužinoti tikslų atstumą arba suprasti, kiek vienetų yra tam tikroje ištairoje srityje. Tam būtina naudoti matavimo metodą, vadinamą mazgais.

Mazgai yra matavimo vienetas, kurį dažnai naudojama laivyboje, meteorologijoje arba alpinistikoje. Jie nurodo laivo greitį, vėjo stiprumą arba aukščio svyravimus. Mazgų matavimas yra gana paprastas, bet turi kelias niuansus. Norint matuoti mazgais, reikia žinoti pagrindines technines žinias, kaip naudoti specialų įrankį, vadinamą mazgometru, ir kaip tinkamai sukti jį. Taip pat svarbu žinoti kai kurias formulės, kuria sudaromas mazgų skaičius.

Šiame straipsnyje pasidalinsime išsamiu paaiškinimu, kaip matuoti mazgais ir pateiksime pamokas, kurios padės jums geriau suprasti šį procesą. Jei norite išmokti, kaip tiksliai ir tiksliai matuoti mazgais, pradėkite nuo pagrindinių principų ir nuosekliai sekitės peržiūrėję kitus skyrius. Galiausiai, tikrai būsite sugebėję mygtuku matuoti kelius ir nustatyti/apskaičiuoti greitį ar aukštį, kuris jus domina.

Kaip išmatuojama mazgais

Mazgai yra ilgumo matavimo vienetas, naudojamas daugelyje jūrų laivybos ir aviacijos atvejų. Jie taip pat naudojami tam, kad padėtų nustatyti greitį, kryptį ir laiko trukmę jūreiviams.

Mazgas yra paprasta ir patikima būdas matuoti atstumą. Kaip tai padaryti? Norint išmatuoti mazgais, reikia turėti nuolatinį tašką, nuotoliniame nuotoliuotuke ar šulinuku.

  1. Paimkite mazgą ir sumontuokite jį nuotoliniame nuotoliuotuke ar šulinuke. Įsitikinkite, kad mazgas yra tinkamai ištemptas ir neturi jokio susiaurėjimo ar sužalojimo.
  2. Pritvirtinkite įrankį prie mazgo galų, kad jį padarytumėte patvariu ir lengvai išmatuojamu.
  3. Pradėkite atstumą, nustačius mazgo galius. Tai gali būti padaryta, pavyzdžiui, apibraukiant mazgo vamzdį ant paviršiaus.
  4. Kol mazgas eina, sužymėkite žymių vietą ir išmatuojant nuotolinį nuotoliuką ar šulinuką.
  5. Įsitikinkite, kad mazgas yra tinkamai įtemptas ir galų galu, kad būtų užtikrintas tikslumas.
  6. Paskui paleiskite mazgą ir išmatuokite atstumą nuo žymiosios vietos iki žymiosios vietos.

Rezultatas bus atstumas, matuotas mazgais. Tai yra lengvas ir patikimas būdas matuoti atstumą jūroje ar aviacijoje. Tiesiog nepamirškite būti tikslūs ir atidūs savo matavimuose, kad būtų užtikrintas tiksli rezultatas.

Kas yra mazgai

Mazgai yra matavimo vienetai, kurie dažniausiai naudojami matuojant greitį laivuose, lėktuvuose ir kituose transporto priemonėse, taip pat kartografijoje ir navigacijoje.

Mazgas yra toks atstumas, per kurį nuvyksta objektas per vieną valandą, išmatuotas jūros myliomis – tai yra tavo laivybos greitis. Mazgas paprastai žymimas raštu kn, o jūros mylia – nm. Mazgų simbolis yra “kt.”. Dažnai yra naudojamas ir kablas, kuris yra lygus vienam kt.

Mazgai yra naudojami, nes jie yra nepriklausomi nuo laiko matavimo vieneto ir yra standartizuoti tarptautiniu lygmeniu. Tai leidžia lengvai palyginti laivybos greitį tarp skirtingų šalių ir transporto priemonių.

Mazgų keitimas į kitus greičio matavimo vienetus:

1 kt = apie 1.151 m/s (metros per sekundę)

1 kt = apie 1.852 km/h (kilometrus per valandą)

Dėl šių matavimo vienetų savybių ir patogumo naudoti, mazgai yra plačiai naudojami jūrų transporto ir lakštųjų orlaivių srityse, kur esminga yra tikslumo ir greitaveikos reikšmė.

Kai kada gali kilti painiojimo su kilometrais per valandą (km/h).

1 kt yra apie 1.852 km/h, tai reiškia, kad 10 kt greitis yra arti 18.52 km/h. Taigi, mazgai yra greičiau nei kilometrai per valandą.

Vis dėlto, kas yra mazgai ir ataškus galima lengvai suprasti ir pritaikyti praktikoje, nes jie yra plačiai naudojami profesionalės toli nuo į kranto, laivybos ir aviacijos srityse, kartografijoje ir navigacijoje.

Svarbu prisiminti:

  1. Mazgų matavimo vienetai naudojami jūrinėje navigacijoje ir transporto srityje.
  2. Mazgas yra toks atstumas, per kurį objektas nuvyksta per valandą, išmatuotas jūros myliomis.
  3. 1 kt = apie 1.151 m/s ir 1 kt = apie 1.852 km/h.
  4. 1 kt yra greičiau nei 1 km/h.

Kodėl svarbu mokėti matuoti mazgais

Mazgai yra svarbi ir neatskiriama žvejybos, laivybos, alpinizmo ir kitų lauko veiklų dalis. Gebėjimas matuoti mazgais yra esminis įgūdis, kuris yra būtinas saugiam, tikram ir veiksmingam darbui su virvėmis bei laikais.

Žinodami, kaip išmatuoti mazgais, jūs galėsite stabiliai užrišti aukščiausios kokybės sujungimus, kurie gali išlikti patikimais ir neklystančiais net ir under dideliu kraštutinio kritimo ar streso sąlygomis.

Taip pat gebėdamas matuoti mazgais jūs turėsite galimybę naudotis pačiomis įvairiausiomis technikomis, kurias gali suteikti tik šios žinios. Tai apima eskalatorius, sutvirtinusias ir ypač funkcines virvelės prievalkas.

Be to, matuojant mazgais, galite būti tikri, kad jūsų įmontavimas neišeis, kartą jums bus smagu ir saugu dėvėti virvę. Ar tai skelbimas kontekste išsaugotų jūsų draugų gyvybę ar tiesiog duotų jums didesnį pasitikėjimą savimi, mokėjimas matuoti mazgais yra be galo naudingas įgūdis, kurio vertė negali būti pervertinta.

Geografija ir navigacija – tikslūs matavimai

Geografija ir navigacija yra svarbios mokslo ir praktinės sritys, kuriose tikslūs matavimai yra nenugalimi. Tikslūs matavimai geografijoje padeda nustatyti geografinį vietą, atstumus ir vietų santykius, o navigacijoje padeda nustatyti vietą žemėlapyje, maršrutą ir kryptį.

Norint atlikti tikslų matavimą geografijoje, naudojami skirtingi matavimo įrankiai ir metodai. Pavyzdžiui, gali būti naudojamas GPS (globalinės pozicionavimo sistemos) prietaisas, kuris nustato vietą žemėlapyje naudojant satelitus. Taip pat galima naudoti karografiją, kurios metu žmogus rankiniu būdu nusprendžia atstumus ir vietos santykį.

Geografija ir navigacija turi daug praktinių pritaikymų. Pavyzdžiui, jūrininkams ir aviakompanijoms svarbu tiksliai nustatyti maršrutus ir atstumus, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų. Taip pat miesto planuotojams ir civilinės apsaugos tarnyboms yra svarbu tiksliai matuoti teritorijų plotus ir atstumus.

Tikslūs matavimai geografijoje ir navigacijoje yra esminiai siekiant užtikrinti saugumą ir efektyvumą. Teisingai nustatant vietą, atstumus ir kryptį, galima pasiekti tikslus ir optimizuoti veiklą. Būtent todėl tikslieji matavimai yra būtinas įrankis geografijoje ir navigacijoje.

Navigacija jūroje: nusiskundžia paprastai

Vandens transportas yra kiek kita prasme nei sausumos transportas. Jūroje naviguojant galioja specialios taisyklės ir reikalavimai, kurie užtikrina saugumą ir efektyvų eismą. Kam nors, kas tuščią valtį išvažiuoja į jūrą, pirmą kartą, gali atrodyti, kad tai labai sudėtinga. Tačiau, taip nėra. Kiekvienas gali išmokti naviguoti jūroje, net jei nėra profesionalus jūreivis.

Išmokimas nereikalauja daug pastangų

Daug sėkmės per šimtmečius buvo sulaukta navigacijos srityje. Iš pradžių jūreivio kelias nuo kranto buvo ženklinamas atskirais degaliniais ir bokštais, tačiau dabar navigacija yra išplėsta iki labai galingų sistemų, tokių kaip GPS ir AIS.

Navigacija yra kiekvieno mūsų pareiga

Naujausios sistemos yra įdiegtos visuose laivuose, kurie vykdo tarptautinę navigaciją, ir tai daro juos saugesnius. Navigacija yra kiekvieno jūreivio pareiga, nes net gerai apmokytas laivo kapitonas negali įžvelgti visų nežinomų pavojų jūroje. Todėl kiekvienas, kuris nori būti saugus ir vengti avarijų, turėtų žinoti pagrindinius navigacijos principus ir ženklus.

Pavojus Ženklas Reikšmė
Skiriamoji ženklas “Iš dešinės” Iš dešinės Pusė, kurioje ženklas, turi laisvą eismą
Skiriamoji ženklas “Iš kairės” Iš kairės Pusė, kurioje ženklas, turi laisvą eismą

Patyrę jūreiviai gali susidurti su įvairiais sunkumais, tačiau navigacija yra ne tik saugumo garantas, bet ir nuostabus kelionės elementas. Žinodami, kaip tinkamai naviguoti jūroje, galite ramiai ir su džiaugsmu mėgautis vandenynu.

Mazgais matuojamos greičio kitimo galimybės

Mazgais yra dažnai naudojama matuojant greičio kitimus. Greičio matavimas mazgais yra labai tikslus ir patikimas būdas gauti informaciją apie laivybos, aviacijos ar vandenyno srovės greitį.

Naudodami mazgais greičio matavimui, galite gauti absoliučias greičio reikšmes, kurios nesikeičia priklausomai nuo aplinkos sąlygų. Tai yra svarbus privalumas, nes dauguma žmonių yra pripratę prie matavimų, kurie gali būti paveikti vėjo greičio ar kito veiksnio.

Mazgais matuojant greitį, galite matyti, kaip greičio reikšmė kinta per tam tikrą laikotarpį. Tai ypač naudinga jūros ar oro sąlygų sekimo atvejais, kur galite stebėti kaip greitis pakyla arba mažėja.

Matavimo vienetas mazgai atitinka vieną jūros mylią per valandą. Tai yra lygu 1.852 km/h arba 1.150 mėttros per valandą. Naudodami šį matavimo vienetą, galite lengvai nuspręsti, kokį tarpsnį sėkmės laive ar lėčiau judėjanti nešia ta mašina.

Mazgų matavimas taip pat naudojamas meteorologijoje. Jie gali būti panaudoti matuojant vėjo greitį ar kitų atmosferos sąlygų pokyčius. Mazgai yra standartinis matavimo vienetas meteorologijoje ir yra plačiai naudojami tarptautinėje bendruomenėje.

Mato metodai: išmokite pamatuoti mazgais

Mazgai yra svarbus matavimo vienetas, kuris plačiai naudojamas laivyboje ir aviacijoje. Jeigu esate susipažinę su vienetų sistema, jums gali būti sudėtinga suprasti, kaip išmatuojami mazgais. Šis straipsnis supažindins jus su mato metodais ir suteiks information, kaip jie naudojami konkrečiose situacijose.

Kas yra mazgas?

Mazgas yra vienetų sistema, skirta išmatuoti greitį. Jis naudojamas laivuose, lėktuvuose ir kitiems transporto priemonėms, kuriose greitis yra svarbus parametras. Mazgo vertė yra lygi vienai jūrinės mylios per valandą (1 kt = 1 m/h).

Didžioji dalis laivo ir lėktuvo greičio rodmenų pateikiami mazgais. Tai yra dėl to, kad šis matavimo vienetas yra glaudžiai susijęs su jūra, kada laivai buvo pagrindinė laivybos priemonė. Mazgo vertė nusako, kiek jūrų mylių laivas ar lėktuvas nueina per valandą.

Matavimo būdai

Mazgus galima matuoti įvairiais būdais. Populiariausias ir paprasčiausias būdas yra naudoti specialų matavimo prietaisą, vadinamą mazgų rodykliu. Įjungus mazgų rodyklę, ji pradeda rodyti laivo ar lėktuvo greitį mazgais. Tai leidžia pilotui ar kapitonui lengvai stebėti greičio rodmenis ir atitinkamai reguliuoti kelią.

Kitas būdas matuoti mazgais yra naudojant GPS (Globalinės Pozicionavimo Sistemos) technologiją. GPS prietaisai gali rodyti greitį mazgais, suteikdami tikslų ir patikimą rezultatą. Dauguma modernių transporto priemonių yra įrengtos su GPS prietaisais, todėl mazgų rodyklių naudojimas yra mažiau paplitęs.

Kita alternatyva matuoti mazgais yra naudoti šaltinį ir laikrodį. Šaltinis, pavyzdžiui, bojaus kraštovaizdis ar stebėjimo bokštelis, yra pažymimas, o laikrodis pradedamas. Kai šaltinis pasiekiamas po tam tikro laiko, laikrodis sustabdomas. Tada matuojamas atstumas tarp šaltinio ir objekto, o pagal tai apskaičiuojamas greitis mazgais.

Apibendrinant, mazgo matavimo būdas priklauso nuo to, kokioje transporto priemonėje jis naudojamas. Nors yra įvairių matavimo būdų, mazgai yra vis dar pagrindinis greičio vienetas laivyboje ir aviacijoje.

Mazgaitės užduotys: praktinis pritaikymas

Mazgaitės yra labai svarbi ir naudinga tema mokykloje. Nors dauguma žmonių laiko mazgų mokymąsi nepraktišku, tai iš tikrųjų gali būti pritaikoma kasdieniam gyvenimui.

Mazgų naudojimas lauke

Mazgus galima naudoti įvairiose situacijose lauke. Pavyzdžiui, galima parašyti instrukcijas, kaip surišti kilimėlį ant žydinčio medžio, kaip patovauti palapinę arba kaip sutvirtinti supuvusį malkų krūvą. Paprastai žmonės perka įvairias plastikines ar metalines tvirtinimo priemones, tačiau gerai išmanyti kelis mazgus gali būti naudinga, kai neturite pagalbinės įrangos po ranka. Tai taip pat yra puiki galimybė pritaikyti mokymus realiame pasaulyje.

Mazgų naudojimas namuose

Taip pat galite naudoti mazgą savo namuose. Mazgai gali padėti sutvarkyti laidas, pakabinti vaizdus ant sienos arba tiesiog sutvirtinti daiktus. Pavyzdžiui, sužymėjus teisingą vietas ir tinkamai suirišus kabliukus, galite sukurti mazgovą, kuris ne tik palaikys jūsų apšvietimo kabelius, bet ir suteiks jums daugiau tvarkos.

Mazgas Naudojimas
Vienvartis mazgas (angl. “Overhand knot”) Naudojamas kaip pradžinis mazgas arba užmetimo mazgas
Dvivartis mazgas (angl. “Double knot”) Naudojamas, kai reikia dvigubo sutvirtinimo
Pavojingo ženklo mazgas (angl. “Clove hitch”) Naudojamas surišti kažką prie kitos medžiagos
Marininko mazgas (angl. “Bowline knot”) Naudojamas sukurti kilpą, kuri gali būti lengvai reguliuojama

Būtent šie pavyzdžiai parodo, kaip mazgai gali būti praktiškai pritaikyti šalyje ir namuose. Jiems išmokinti ir praktiškai naudoti gali būti naudinga ir linksma patirtis. Be to, tai puikus būdas išmokti koncentracijos, atminties ir rankų koordinavimo.

Tobulinamės matuojant mazgais: patarimai ir pamokymai

Matuojant mazgais reikia būti atidžiam ir tiksliai dirbti, kad gautume patikimus rezultatus. Šioje medžiagoje pateiksime jums keletą patarimų ir pamokymų, kaip tobulinti mazgų matavimus.

Tiksliai pasirinkite matavimo prietaisus

Siekiant gauti tikslius rezultatus, svarbu pasirinkti tinkamus matavimo prietaisus. Pasitarkite su savo vadovu ar patyrusiais kolegomis, kurie galės pasiūlyti patikimus instrumentus ir patarimus. Svarbu naudoti tik kokybiškus matavimo prietaisus, kad išvengtumėte netikslumų ir klaidų.

Atlikite pakartotinius matavimus

Kartais pirmas matavimas gali būti netikslus ar paklaidingas. Norint tiksliai išmatuoti mazgą, geriau atlikti keletą pakartotinių matavimų ir palyginti rezultatus. Tai leis išvengti iškraipymų ar klaidų, kurios gali kilti dėl netikslių matavimų aparato ar žmogaus veiksmų.

Patarimas: Jei pastebite didelius skirtumus tarp matavimo rezultatų, pasikonsultuokite su patyrusiais kolegomis arba kreipkitės į specialistus.

Visada atidžiai perskaitykite matavimo prietaiso instrukcijas ir būkite tikri, kad teisingai įvesti visus parametrus.

Taigi, laikykitės šių patarimų ir stenkitės nuosekliai tobulėti matuodami mazgais. Tikslūs matavimai padės užtikrinti kokybiškas ir patikimas rezultatus!

Ką vertina varpinės taukombės?

Kaip išmatuojama mazgais: paaiškinimas ir pamokymai

Dažnai užduodami klausimai ?

Kaip iš matuojama mazgais?

Mazgą galima matuoti naudojant skirtingus matavimo įrankius, tokius kaip linijalė, kreipimosi išilgis arba specialūs mazgų matavimo įrankiai. Taip pat mazgą galima matuoti rankiniu būdu, suskaičiuojant mazgo apsisukimus arba rišant mazgą ant virvės ir matuojant virvės ilgį.

Kodėl svarbu išmatuoti mazgus?

Išmatuojant mazgus galima nustatyti jų stiprumą, patikimumą ir tinkamumą konkrečiam tikslui. Taip pat matavimai leidžia patikrinti, ar mazgas buvo tinkamai sumontuotas ar sujungtas ir ar jis nėra pažeistas ar susilpnėjęs.

Kokie yra dažniausiai naudojami mazgai ir kaip juos išmatuoti?

Dažniausiai naudojami mazgai yra įvairios apyrankės mazgai, vėjęs mazgas, mulinės mazgas ir kt. Juos galima išmatuoti naudojant matavimo įrankius arba suskaičiuojant mazgo apsisukimus.

Kas dar priklauso nuo mazgo matavimo rezultatų?

Matuojant mazgus reikėtų atkreipti dėmesį į kelis veiksnius. Pirmiausiai, matavimo tikslumą gali paveikti įrankių netikslumai arba netinkamas naudojimas, todėl svarbu naudoti patikimus matavimo įrankius ir tinkamai juos naudoti. Taip pat svarbu atsižvelgti į mazgo tipo ir medžiagos ypatybes, kurios gali turėti įtakos matavimo rezultatams.

Kokie yra pagrindiniai mazgų matavimo pamokymai?

Kai matuojate mazgą, svarbu būti kruopščiam, tiksliai matuoti ir naudoti tinkamus matavimo įrankius. Taip pat būtina suprasti mazgo konstrukciją ir medžiagą bei atsižvelgti į jo paskirtį ir būtinus jėgos taikymo principus. Taip pat svarbu išmanyti tinkamo mazgo sumontavimo ir draudimo metodus, kad būtų užtikrinta sauga ir patikimumas.

Ką vertina varpinės taukombės?

!Atsiliepimai

Lukas Gudavičius

3afc1393be674e60e6992cf7c6c90014?s=120&d=identicon&r=g

Labai naudinga ir plačiai paplitusi sritis, susijusi su audinių matavimais yra mazgais, dėl šios priežasties aš noriai perskaičiau straipsnį “Kaip išmatuojama mazgais: paaiškinimas ir pamokymai“. Straipsnyje sužinojau daug naudingos informacijos apie tai, kaip teisingai išmatuoti audinius mazgais ir kaip tai gali būti pritaikyta praktikoje. Viena iš svarbiausių dalykų, kuriuos sužinojau, buvo tai, kad mazgai yra naudojami ne tik siuvimo pramonėje, bet ir daugelyje kitų sričių, tokių kaip žvejyba, vandens sportas ir net alpinizmas. Tai tikrai mane nustebino, nes maniau, kad mazgai yra susiję tik su siuvimo darbais. Straipsnyje taip pat aptarti pagrindiniai mazgai, tokių kaip pramonto, alyvos, baudžiamųjų ir seilės mazgai, technika ir tai, kaip tinkamai pritaikyti mazgus įvairiose situacijose. Aš įsigilinau į kiekvieno mazgo aprašymą ir naudojimą, ir netgi pačiam namie išbandžiau juos savo kote įvairiems darbams. Buvo smagu išmokti kažką naujo ir taikyti tai savo kasdieniniame gyvenime. Vis dėlto, manau, kad straipsnis galėjo būti daug išsamiau ir pateikti daugiau praktinių pavyzdžių ir iliustracijų. Tai padėtų geriau suprasti, kaip teisingai daryti mazgus ir jų pritaikymą. Taip pat būtų naudinga paminėti kuo daugiau mazgų, kad skaitytojas turėtų daugiau pasirinkimo ir galėtų prisitaikyti prie skirtingų situacijų. Nepaisant mažų trūkumų, manau, kad straipsnis buvo informatyvus ir naudingas. Dėl jo aš gavau naudingos informacijos, kurią galėsiu pritaikyti savo kasdieniniame gyvenime. Ačiū, kad pasidalinote šiuo straipsniu ir padėjote man išmokti kažką naujo apie audinių matavimus ir mazgus. Tikiuosi per ateinančius mėnesius pamatysiu dar daugiau panašių straipsnių!


Viktorx
3c8d0c92b739b753793808159878b1fa?s=120&d=identicon&r=g

Straipsnis apie tai, kaip matuojama garbanos, yra labai informatyvus ir naudingas. Kaip merginai su ilgais plaukais, man ypač svarbu žinoti, kaip tinkamai išmatuoti savo plaukus ir sužinoti, kiek mazgų aš turiu. Straipsnyje skaityti apie skirtingus būdus, kaip patikrinti plaukų mazgus, ir tai man labai padėjo. Taip pat svarbu paminėti, kad straipsnyje buvo pateikti naudingi patarimai, kaip išvengti plaukų mazgų ir kiekvieną dieną rūpintis savo plaukais. Ačiū už šį straipsnį, jis buvo labai informatyvus ir naudingas mano kasdienybėje. Tęskite tokio pobūdžio straipsnius ir toliau!


Arnas Kazlauskas
3d7e564461ba0867b3c03b90ec4309cc?s=120&d=identicon&r=g

Straipsnyje “Kaip išmatuojama mazgais: paaiškinimas ir pamokymai” autorius išsamiai aprašo, kaip matuoti atstumą mazgais. Tai yra naudinga informacija, kuri gali padėti žmonėms, kurie domisi jūrų navigacija, naryste arba dirba su laivais bei baidarėmis. Straipsnyje pateikiami aiškūs ir detalūs paaiškinimai, kaip padauginti jachtos greitį iš laiko tam, kad gauti atstumą mazgais. Taip pat aprašomi skirtingi mazgo matavimo būdai, kurie gali būti naudojami navigacijos prietaisams arba rankiniu būdu. Tai padeda geriau suprasti, kaip veikia šis matavimo vienetas. Man labai patiko šis straipsnis, nes jame pavaizduotos iliustracijos ir pateikti pavyzdžiai, kurie labai aiškiai paaiškina, kaip matuoti atstumą mazgais praktiškai. Tai yra naudinga informacija, kuri gali padėti pačiam suprasti, kaip tai atlikti, arba pradėti tai praktikuoti savo laikinėje kantryboje. Manau, šis straipsnis yra tinkamas tiek pradedantiesiems, tiek ir patyrusiems jūrų miglotojams. Tai sudaro jums galimybę įgyti naujų žinių arba atnaujinti esamas žinias šioje srityje. Tai taip pat padės suprasti, kaip skirtingi greičiai ir atstumai yra susiję tarpusavyje. Ačiū autoriams už naudingą ir aiškų straipsnį! Tikrai rekomenduočiau jį visiems, kurie domisi jūrų navigacija arba tiesiog nori gauti daugiau informacijos apie mazgus ir jų matavimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *